Minivolejbal - Jičín

Zápasy

Sezóna 2021/2022

Krajské soutěže:

barevný

 

čtyřkový

 

modrýmodrý mini

28.9. Kvasiny, 10.10. Chlumec, 14.11.Nová Paka, 5.12., 16.1. Jičín, 29.1. Rychnov - odloženo, 13.3. Chlumec, 24.4. Třebechovice, 15.5. Dřevěnice

mladší žákyněmladší žákyně

25.9. 9:00 Slavia Hradec Králové, 9.10. 9:00, 23.10. 9:00 Slavia HK, 6.11. Kostelec n. Orl., 27.11. Jičín, 11.12. Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596, 29.1. Slavia HK, 12.2. Jičín, 5.3. Slavia Hradec Králové

starší žákyněst.žákyně

25.9. 9:00 Slavia Hradec Králové, 10.10. 9:00 Dvůr Králové, hala ZŠ 5. května, 31.10. 9:00, Slavie HK,14.11. Třebechovice, 5.12. Jičín, 16.1. Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596,  30.1. Jičín, 13.2. Jičín, 5.3. Slavia Hradec Králové

 

Okresní soutěže: 

barevný(žlutý, oranžový, červený, modrý)

10.4. 8:00 Lázně Bělohrad, 14.5. 8:00 Jičín, 29.5. 9:00 Dřevěnice - krajský festival barevného minivolejbalu, 19.6. 11:30 Dřevěnice

čtyřky

21.5. 8:00 Jičín, 28.5. 12:00 Hořice, 17.6. 17:00 Dřevěnice - okresní festival mládežnického volejbalu

šestky

10.4. 8:00 Lomnice n. P., 30.4. 8:00 Nová Paka, 21.5. 13:00 Jičín, 28.5. 8:00 Hořice, 19.6. 8:00 Dřevěnice - okresní festival mládežnického volejbalu

Okresní soutěž ženy:

 

Kadetky:kadetky

2.10. Chlumec, 30.10. Č. Kostelec, 6.11. 10:00 Jičín (soupeř Náchod), 13.11. Réma Rychnov, 4.12. Jičín (soupeř Chlumec), 11.12. Jičín (soupeř Pouchov), 18.12. Pouchov, 29.1. Jičín (soupeř Č. Kostelec), 5.2. Náchod, 12.2. Jičín (soupeř Réma Rychnov)

Juniorky:juniorky

3.10. Jičín (soupeř Č. Kostelec), 10.10. Jičín (soupeř Slavia HK B), 24.10. Trutnov, 7.11. 10:00 Jičín (soupeř Třebechovice), 28.11. Nechanice, 12.12. Č Kostelec, 8.1. Slavia HK B, 9.1. Jičín (soupeř Č. Kostelec), 30.1. Třebechovice, 6.2. Jičín (soupeř Trutnov), 13.2. Jičín (soupeř Nechanice), 26.2. Třebechovice, 27.2. Č.Kostelec (Chrby)

Zápasy:

28.5. 8:00  šestky, Hořice

28.5. 12:00 čtyřky, Hořice

29.5. 9:00 barevný, Dřevěnice

 

  © 2010 - 2015 Charousek Zdeněk